Job: .NET Developer - Wrocław

Dla naszego Klienta specjalizującego się w branży bankowej, ubezpieczeniach, IT, banking i consumer finance szukamy .NET Developera we Wrocławiu.

Grupa do której należą ma więcej niż 160 lat doświadczeń. Robi wrażenie?

Jest jedną z największych grup finansowych na świecie. Dodatkowo są liderem rynku bankowego Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Specjaliści tam zatrudnieni wspierają firmy oraz klientów indywidualnych.

Czy jest to atrakcyjne miejsce pracy? Uważamy, że tak 🙂

Firma daje możliwość współpracy osobom, które są na początku swojej kariery, ale też ekspertom, którzy mogą być mentorami dla tych właśnie osób.

W 2018 roku firma uzyskała tytuł Top Employer 🙂

Czy w firmie jest duża rotacja?

Nie, średnie zatrudnienie pracowników wynosi 6,2 roku. Jest to miejsce do podjęcia długotrwałej współpracy.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·  projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .Net,

·  dbanie o jakość tworzonych rozwiązań,

·  współpraca z zespołem projektowym

Jakiego doświadczenia oczekujemy od kandydatów?

· doświadczenia w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,

· znajomości technologii Microsoft ASP .Net / MVC / WCF  i TSQL (od MS SQL Server 2012 wzwyż),

· znajomości technologii Microsoft .Net (C#) i metodologii UML,

· znajomości języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej,

· komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę, po 3 miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony (bezpośrednio u Klienta)

· ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych,

· biuro w dogodnej lokalizacji - ul. Legnicka.

· benefity: prywatną opiekę medyczną Luxmed i dofinansowanie karty Benefit

· kwartalny system premiowania

Brzmi ciekawie?

Wyślij wiadomość, chętnie porozmawiam o szczegółach:

oliwia.wangryn-jaworska@yourextendedteam.pl

YourExtendedTeam_long_black_RGB.png

Kiełbaśnicza 6/2b
53-659 Wrocław

Poland

Polish registry:

NIP: 7642687723