Job: Senior Product Manager - Katowice

Czy chciałbyś rozpocząć pracę w firmie która dopiero otwiera oddział w Polsce (w Katowicach), gdzie mógłbyś mieć wpływ na to gdzie będzie znajdowało się biuro oraz na proces powstawania zespołów? :)

Nasz partner biznesowy posiada centralę w Chorwacji i 60 biur w innych krajach m.in. USA (San Francisco), Tajlandia (Bangkok), Rosja (Moskwa), Wielka Brytania (Londyn). Zatrudniają na ten moment 1.800 osób na świecie (60 biur).

Katowice dołączą jako 9 oddział inżynierski i znajdą się w grupie 5 krajów, które wspierają firmę w rozwoju produktu.

Jaki posiadają produkt? Tworzą platformę, która jest „pomostem” pomiędzy operatorami komórkowymi i biznesem (różnymi branżami). Klienci z różnych branż używają jej aby komunikować się z końcowymi użytkownikami.

Swój produkt w dużym stopniu dopasowują do różnych branż i potrzeb klientów, są elastyczni i bardzo mocno stawiają na jakość.

W momencie kiedy pojawiają się nowe wersje technologii, narzędzi to możesz być pewien, że zaraz zaktualizują to u siebie i będziesz mógł korzystać właśnie z najnowszych 😊

Poszukują obecnie Senior Product Managera

Senior Product Manager to niezależny ekspert wysokiego szczebla w zakresie zarządzania produktem. Osoby w tej roli są pewne swojej wiedzy i mogą mentorować jednego lub więcej Współpracowników. Są w stanie obsługiwać wiele dojrzałych produktów jednocześnie i posiadać możliwości rynkowe. Mają wiedzę specjalistyczną do samodzielnego konfigurowania od podstaw nowych produktów lub mogą doradzać menedżerom produktu w tym samym zakresie.

Twoje obowiązki:

· Opracowanie jasnej wizji produktu, strategii i mapy drogowej w oparciu o odkryte potrzeby klientów i problemy rynkowe, mając na uwadze ogólne cele biznesowe.

· Dzielenie się wizją produktów ze wszystkimi interesariuszami (tj. Klientami, zespołami zarządzającymi, programistami, marketingiem i sprzedażą), będąc tematycznym punktem kontaktowym dla interesariuszy w sprawie tych produktów.

· Współpracę z programistami, projektantami i marketingami, aby tworzyć i wprowadzać na rynek nowe produkty i funkcje, usuwając przeszkody i osiągając gotowość firmy do premiery

· Skalowanie produktów, dostrzegając odpowiednie możliwości, upewniając się, że są one realizowane we właściwym czasie, i oszczędzając czas i pieniądze firmy, odmawiając potworom czasu.

Więcej o Tobie:

· Być może jesteś Starszym lub Kierownikiem ds. Produktów, który szuka bardziej globalnego wyzwania, lub doświadczonym Kierownikiem Produktu w firmie IT, który chce wywrzeć większy wpływ.

· Po prostu kochasz produkty i dzielisz się naszą pasją i zaangażowaniem.

· Na pierwszym miejscu stawiasz klienta potrzeby

· Masz doświadczenie w kierowaniu strategią produktu (w B2B, SaaS).

· Mówisz płynnie do inżynierów, ludzi biznesu, wyższej kadry kierowniczej, klientów i partnerów.

· Opierasz swoje spostrzeżenia, osąd i zdolność do podejmowania decyzji na danych.

· Jesteś w stanie wpływać na podejmowanie decyzji na wszystkich poziomach w organizacji.

· Jesteś osobą rozpoczynającą działalność z duchem przedsiębiorczości, podekscytowaną byciem częścią kolejnej wielkiej rzeczy.

Oferujemy:

· Współpracę na umowę o pracę

· Możliwość wyboru narzędzi do pracy

· Elastyczne godziny pracy (między 7:00 a 10:00)

· Możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu)

· Praca w małych zespołach - metodologia Agile (do 6 osób)

· Brak dress code

· Prywatna opieka medyczna

· Budżet szkoleniowy

· Budżet dla poszczególnych zespołów (integracje)

· Darmowe lekcje języka angielskiego

· W biurze: pyszna kawa, owoce, przekąski

· Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji Dev Days

· Możliwość relokacji do Chorwacji (dla osób chętnych)

Brzmi ciekawie? Aplikuj na: oliwia.wangryn-jaworska@yourextendedteam.com

YourExtendedTeam_long_black_RGB.png

Kiełbaśnicza 6/2b
53-659 Wrocław

Poland

Polish registry:

NIP: 7642687723