Job: Software Engineer .NET - Wrocław

Dla naszego Klienta – software house, specjalizującego się w transformacji cyfrowej poszukujemy Software Engineer (.NET).

Firma dostarcza Klientom głównie z Wlk. Brytanii i Niemiec najwyższej jakości oprogramowania.

Ważne są dla nich relacje. Czy to z współpracownikami, przełożonymi, czy Klientami.

Na co dzień kierują się zasadą WIN-WIN. Umożliwiają przestrzeń do dzielenia się pomysłami z innymi.

Obowiązki:

· Analizowanie, utrzymanie i proponowanie zmian w celu zapewnienia poprawnego działania produktu naszych klientów

· Rozwiązywanie problemów

· Wsparcie zespołu na poziomie tworzenia kodu

· Tworzenie testów jednostkowych

· Zapewnienie jakości testów oraz komponentów projektowych

Idealny Kandydat posiada:

· Umiejętność popartą doświadczeniem w C#/ . Net oraz z platformą ASP.NET

· Znajomość obszarów:

- GIT,

- AZURE, DevOps,

- Zasady TDD,

- SQL i bazy danych (najlepiej Microsoft SQL)

- Java Script - frameworki JS / TS (Angular, React)

- Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Stack technologiczny :

· C # / .NET - Najnowsza wersja Visual Studio (2019)

· JavaScript lub TypeScript, zależą od projektu

· Baza danych Microsoft SQL Server

· Repozytorium kodu źródłowego GIT / DevOps.

Oferujemy:

· Praca przy różnych projektach

· Możliwość pracy z ekspertami

· Wsparcie Twojego rozwoju - firma umożliwia 8 dni rocznie, które pracownik może przeznaczyć na swój rozwój (np. pojechać na konferencję, szkolenie, poczytać literaturę branżową itd.)

· Benefity: lekcje angielskiego w godzinach pracy, opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny lub partnera, wsparcie finansowe na przyszłość (np. Fundusz inwestycyjny), kartę Multisport, bezpłatnie owoce.

Proponowana stawka do 14 000 brutto na UoP; zatrudnienie na b2b jest również możliwe.

Zaaplikuj!: magdalena.pokojowczyk@it3rative.com

YourExtendedTeam_long_black_RGB.png

Kiełbaśnicza 6/2b
53-659 Wrocław

Poland

Polish registry:

NIP: 7642687723